Vonsild – kirg puidust käepidemete ja kapinuppude disaini vastu

Taani käepidemete ja kapinuppude tootja Vonsild on tuntud oma uuendusliku disaini ja tõeliselt meisterlike puidust käepidemete ja kapinuppude poolest. Vonsild disainib ja toodab nii klassikalises stiilis kui ka kaasaegseid käepidemeid erinevatest puidusortidest nagu vaher, kask, pöök, tamm ja pähkel. Käepidemetel on erinev lõppviimistlus – läbipaistev lakk, peits, vaha, õli, seep või kuni 90% läiketasemega värv.

Vonsild teeb koostööd mitmete rahvusvaheliselt tuntud disainerite ja disainifirmadega nii Skandinaaviast kui ka mujalt maailmast nagu näiteks Adam Lawsiga Austraaliast, Hans Sandgren Jakobseniga Taanist, VE2iga ja Says Whoga. Vonsildi sügav armastus puidu vastu on aidanud neil luua unikaalse käepidemete ja kapinuppude kollektsiooni.

Vonsildi disaini iseloomustab mängulisus ja piiride katsetamine, mille tulemuseks on see, et nende käepidemed ei täida mitte ainult oma põhifunktsiooni vaid ka mängivad olulist rolli tervikliku disainielamuse loomise juures. Nad on nagu kaunis maal või nagu Adam Laws oma sõnadega ütleb: "Ma otsin oma disainis emotsionaalset kvaliteeti – vormi elegantsust, mis on sujuvalt integreeritud toote funktsiooniga ning ajatult veetlev".

Vonsild on pikka aega spetsialiseerunud köögi- ja vannitoamööbli käepidemetele ja kapinuppudele, kuid paljud nende käepidemetest sobivad hästi ka elu- või magamistuppa.

Vonsildi tooteid müüakse paljudes riikides üle kogu maailma. Erisuguseid Vonsildi käepidemeid on võimalik osta ka siit meie e-poest.
leiti 34 toodet
Urban Käepide - Tamm - Vonsild

Urban Käepide - Tamm - Vonsild

Hinna alates: €8.90
Tuba Käepide - Tamm - Vonsild

Tuba Käepide - Tamm - Vonsild

Hinna alates: €16.85
TASUTA TARNE

TASUTA TARNE

3-5 tööpäeva
*Kiirtarne võimalus
TASUTA KRUVID<br/>IGALE KÄEPIDEMELE

TASUTA KRUVID
IGALE KÄEPIDEMELE

TURVALINE MAKSE

TURVALINE MAKSE

SSL turbega ühendus
ME AKTSEPTEERIME

ME AKTSEPTEERIME

kõiki populaarseid maksemeetodeid