• USP block
  • USP block
  • USP block
  • USP block
USP block
USP block
USP block
USP block

Kauba tagastamine

Meie e-poest ostes kehtib kõigile eraisikutele 30-päevane kauba tagastusõigus. Tagasi saadetud tooted peavad olema originaalpakendis, kasutamata ning õigesti ja ohutult säilitatud. Tagastatud tooted peavad olema samas seisukorras kui nad olid kohaletoimetamise hetkel. Tagastamise õigus ei laiene laos mitte-olevatele toodetele (saadetakse eraldi tellimuse alusel) või allahinnatud toodetele.

Kõigist tagastatud toodetest tuleb eelnevalt  teavitada aadressil info@kapinupud.ee , kust saate toote tagastamise instruktsioonid. Me ei aktsepteeri ega hüvita tagastatud tooteid, millel puudub meiepoolne kinnitus.

Kauba tagastamise kord:

1) Saatke aadressile info@kapinupud.ee  e-kiri, kus on kirjas teie tellimuse number, toote nimi, tootekood, kogus ja kauba tagastamise põhjus. Kahjustatud kaupade korral võime teilt paluda fotomaterjali.

2) Peale seda, kui teie tagastus on kinnitatud, saate meilt tagastamise numbri.

3) Kirjutage tagastusele selgelt ja arusaadavalt oma nimi, lisage tagastuse number ning eelnevalt e-maili teel teile saadetud tellimusekinnituse või saatelehe koopia. Palun kontrollige, et kaup on tarneks sobival viisil pakitud. Tagastatava paki edastamine postkontorisse või kullerile toimub teie vastutusel, samuti tuleb teil ise tasuda tagastatava paki saatekulu v.a. juhtudel, kus tagastatakse kahjustatud toodet.

4) Tagastatud tooted kontrollitakse eesmärgiga teha kindlaks, et kõik toote komponendid on tagastatud ja et kauba seisukord võimaldab seda edasi müüa (va kahjustatud toodete tagastamise puhul).

5) Peale seda, kui oleme teie poolt tagastatud kauba kätte saanud, tagastame teile tagastatud tooted. Kahjustatud või defektsete toodete korral saadame teile peale tagastatud toote inspekteerimist uue toote ja korvame ka teiepoolsed postikulud kahjustatud/defektsete toodete tagastamiseks.

NB! Tagastusi ei ole lubatud saata saaja kulul! 

Kõik tagastatavad kaubad, mis on saanud meiepoolse kinnituse, tuleb nende tarnijast või kaubamärgist olenemata saata tagasi järgnevale aadressile:

Allabeslag Sverige AB / Kapinupud.ee
Lindåkravägen 2
591 98 Motala
Sweden

Kaupa, mis pole saadetud ülalolevale aadressile, ei hüvitata!