2017-08-23: Ehk sa ei ole veel näinudki meie valikus olevaid Anne Black’i portselannuppe? Või ehk siiski oled sa neid juba näinud, tellinud ning oled võlutud nende mahedatest pastelsetest toonidest ja kaunitest ümaratest kujudest? Vaatamata kumb kehtib sinu kohta, soovime sulle rääkida pisut lähemalt Anne Blacki toodete kohta. Anne Black on ettevõte, kaubamärk ja isik, kes toodab portselan- ja keraamikatooteid. Nende hulka ei kuulu mitte üksnes nupud ja nagid, vaid ka vaasid, taldrikud, tassid, kausid ja muud tooted. Meie räägime aga lähemalt nuppudest ja nagidest, sest just neid tooteid võite leida meie e-poest.

Neli tootesarja, kuid palju erinevaid värve ja kujusid

Anne Blackil on neli erinevat nuppude ja nagide tootesarja: Plain, Matt, Flower ja Dot. Plain ja Matt on saadaval mitmes erinevas värvitoonis ning neljas erinevas suuruses. Kaks suurimat on mõeldud kasutamiseks ainult nagideks. Kaks väiksemat suurust, S ja M suurused, sobivad nii nagideks kui nuppudeks. Flower ja Dot on saadaval kahes suuruses: väike(S) ja keskmine(M). Mõlemat suurust võib kasutada nii nagide kui nuppudena.

Anne Black – üks meie mitmetest Taani tarnijatest

Lugu Taani ja disainiga on naljakas. Kapinupud.ee käis Stockholmis asuval messil ja vestles Taani nagitootjaga (Collect Furniture, tooteliin, mida pakume peatselt). Mainisime, et messil on palju Taani ettevõtteid, ehkki mess toimus Stockholmi suurimas näitusekeskuses. Collect Furniture’i omanik naeris ja ütles, et seda messi peetakse Taani suurimaks Taani disaini messiks. Asjaolu, et see toimub Stockholmis, polnud sugugi oluline. Sama kehtib ka meie nuppude ja nagide valiku kohta. Kuigi meie ettevõtte juured on pärit Rootsist, on suurem osa meie disainnuppudest ja -nagidest siiski pärit Taanist. Meie valikus on Furnipart, Vonsild ja nüüd ka Anne Black.

Käsitsi valmistatud nende enda tehases

Veel üks huvitav fakt Anne Blacki kohta: kõik nende keraamilised nupud ja nagid on käsitsi valmistatud. Anne Black on väikese Vietnami tehase kaasomanik ning seal valmistatakse kõik nende tooted. On imeline näha, et Anne Black kontrollib ise kogu kaubamärki, alates disainist kuni tootmise ja edasimüügini. Vaata siit kogu Anne Black’i nuppude ja nagide tootesarja.