2016-06-16: Lisasime oma nahkkäepidemete valikusse just üheksa Loop käepidet. 2015. aasta suvel välja lastud Loop-seeria kapinupud osutusid juba kuu pärast müüki tulekut suureks müügihitiks. Kombinatsioon ehtsast Rootsi Tärnsjö nahast, mis omandab vananedes väärika paatina, ning kroomist, messingist ja vasest nuppudest, on olnud tõeline õnnestumine.

Loop käepidemeid on üheksa erinevat varianti. Kolme erinevat värvi nahast ribad kombineeritakse kolme erinevast metallist valmistatud nupuga. Vali naturaalne, pruun või must nahk ja kombineeri seda messingi, vase või kroomiga.

Tärnsjö Garveri nahk
Loop käepidemete valmistamiseks kasutatud nahk tuleb Tärnsjö Garveri AB nimelisest parkimistöökojast. Meie tarnija otsis aktiivselt parima kvaliteediga nahka ning katsetas erinevaid variante, kuid leidis otsitava alles Tärnsjö Garverisse jõudes. Loop käepidemete disaini ja tarne võtmeelementideks on absoluutselt parim kvaliteet ja soovitud koguste õigeaegne kohalejõudmine.

Tärnsjö Garveri tegutseb juba aastast 1873. Parkimistöökojast on saanud kõrgelt hinnatud ettevõte, mis on kuulus nii oma toodete kvaliteedi kui ka naha-alaste laialdaste teadmiste poolest. Tärnsjö Garveri kuulub nende viimase 5% hulka parkimistöökodadest, kes eelistavad aja- ja kuluefektiivsemale kroomparkimisele traditsioonilist taimparkimise meetodit. Allhange käepidemete ja kapinuppude valmistamiseks on vaid väike osa nende tegevusest –  töökoda valmistab muuhulgas ka sadulaid, rahakotte ja klassikalisi kohvreid.

Müüjana oleme äärmiselt rahul, et saame pakkuda oma klientidele ainulaadsest Tärnsjö nahast valmistatud Loop käepidemete ja kapinuppude tootesarja. Kuigi turul pakutakse paljusid teisigi nahkkäepidemeid, garanteerib Tärnsjö Garveri nimi toodete kvaliteedi ja ainulaadsuse.

Kaasaegne, kuid siiski klassikaline
Nahast käepidemeid ja kapinuppe on müüdud aastakümneid, kuid paljudes kauplustes on nad muutunud nähtavaks ja kättesaadavaks alles viimase aasta jooksul. Loop nupud tulid müüki 2015. aasta suvel, mis võeti koheselt klientide poolt väga hästi vastu ning nad on jäänud üheks meie enimmüüdud tooteks.

Kombineeri teiste käepidemete ja kapinuppudega
Nüüd pakume me Loop nuppudele lisaks ka käepidemeid. Loop käepidemed on saadaval samasugustes kombinatsioonides nagu Loop nupudki. Sel viisil saate valida mõlemale tootele sama tüüpi naha ning sama tüüpi metallnupu ning tooted sobivad omavahel suurepäraselt kokku.

Teine variant oleks kombineerida messingist, vasest või kroomist Loop nuppu või käepidet mõne teise meie valikus oleva sama metalli viimistlusega nupu või käepidemega. Näiteks saab omavahel kombineerida messingist viimistlusega nuppu 2078 ja sama viimistlusega Loop nuppu või käepidet. Tänu erinevatele kombineerimisvõimalustele, kujundate te endale lihtsalt ainulaadse köögi või mööblieseme.