Pamar – juhtiv käepidemete, kapinuppude ja muude mööblitarvikute disainija ja tootja, alustas ettevõtja Angelo Redaelli eestvedamisel tööd pärast Teist maailmasõda Põhja-Itaalias Renate linnas.

Algusaastatel tootis ettevõte peamiselt mööbli käepidemeid. Pamar arenes kiiresti ning haaras peagi enda kätte oma tööstusvaldkonnas olulise positsiooni. Pärast läbilööki Itaalias, hakkas Pamar rahvusvaheliselt laienema ning tänapäeval mängivad nad käepidemete ja kapinuppude disaini ja suundumuste arengus olulist rolli. Pamar tähendab kvaliteeti ning nende käepidemete ja kapinuppude valik on väga suur. Tootmine toimub ikka veel Renates, kus Pamaril on praeguseks kaks tehast.

20 aasta eest hakkas Pamar ettevõttele identiteedi loomise eesmärgil keskenduma senisest veelgi enam toodete disainile. Sellest ajast alates on nad teinud tihedat koostööd paljude erinevaid suunitlusi ja väljendusviise esindavate disainerite ja arhitektidega nii Itaaliast kui ka kaugemalt. Pamariga seotud disainerid on muuhulgas Björn Dahlström, Fabio Redaelli, Alessandro Elli, George J. Sowden, Giorgio Vigna, James Irvine, Jasper Morrison, Klaus Bergen, Rodolfo Dordoni ja paljud teised.

Pamar pakub erineva kujuga ja paljudest erinevatest materjalidest – näiteks roostevabast terasest, keraamikast, nahast, messingist, tinast, kroomist, vasest, niklist, alumiiniumist ja puidust – valmistatud käepidemeid.

Kuigi Pamari edu põhineb nende toodete disainil, on toodete kvaliteet neile veelgi olulisem, mistõttu toimub kogu tootmisprotsess veel praegugi Itaalias.

Kapinupud.ee on oma valikusse võtnud mõned Pamari kõige stiilsemad käepidemed.
leiti 0 toodet
TASUTA TARNE

TASUTA TARNE

3-5 tööpäeva
*Kiirtarne võimalus
TASUTA KRUVID<br/>IGALE KÄEPIDEMELE

TASUTA KRUVID
IGALE KÄEPIDEMELE

TURVALINE MAKSE

TURVALINE MAKSE

SSL turbega ühendus
ME AKTSEPTEERIME

ME AKTSEPTEERIME

kõiki populaarseid maksemeetodeid